Pătratul Diavolului (SPEED-REALM)

Realmuri: SPEED-REALM PERMANENT bot-safe view
Clasament Personaj Clasă Score
1 CoCa Fairy Elf 62674692
2 Zeysi Gun Crusher 46551325
3 Sting Dark Knight 25768010
4 Anh3Luoc Light Wizard 24947849
5 ThanhVN Summoner 22850389
6 Sh150i Fairy Elf 20556700
7 404Error Dark Lord 20207047
8 Crux Crusader 14684191
9 Henry Dark Lord 14484706
10 LkdSlayer Slayer 14007337
11 Vanguard Dark Lord 13757365
12 DanieL1 Lemuria Mage 12031181
13 Gucci Rage Fighter 11760808
14 HIATOS Dark Wizard 9343301
15 Atula Dark Lord 9150322
16 dechi Dark Knight 8993684
17 asdfd Dark Knight 7977764
18 RooK Rage Fighter 7649731
19 bxxe Summoner 6851850
20 Radahn Dark Knight 6196027
21 SmeringhoY Dark Knight 5568260
22 Sloy Light Wizard 5520457
23 bmc193 Dark Knight 5467852
24 QuickY Crusader 4691629
25 RageCho Rage Fighter 3625790
26 HappyH Slayer 3591701
27 DLWN Dark Lord 3548794
28 Mandaragat Alchemist 2952626
29 shingshing Crusader 2936814
30 ELFFIE Fairy Elf 2903547
31 Bluetooth Dark Wizard 2889053
32 Name Gun Crusher 2740980
33 Astrid Fairy Elf 2681879
34 LkdRF Rage Fighter 2623625
35 Joinwick Magic Gladiator 2536468
36 Smygolas Rage Fighter 2404411
37 LuciferKat Crusader 2349535
38 MrLight Dark Wizard 2293400
39 50CenT Dark Knight 2209547
40 Teminus Rune Wizard 2132925
41 ThichDuThu Dark Knight 2082125
42 TheGray Gun Crusher 1965137
43 Bembang Lemuria Mage 1954333
44 ImDark Slayer 1876908
45 Pessii Dark Lord 1790740
46 Theus Dark Wizard 1710425
47 Giuner Magic Gladiator 1637679
48 LanAnh Gun Crusher 1608540
49 MAHIKERO Light Wizard 1513215
50 o111 Fairy Elf 1333987
1★
Clasă: Fairy Elf
Score: 62674692
2
Clasă: Gun Crusher
Score: 46551325
3
Clasă: Dark Knight
Score: 25768010
4
Clasă: Light Wizard
Score: 24947849
5
Clasă: Summoner
Score: 22850389
6
Clasă: Fairy Elf
Score: 20556700
7
Clasă: Dark Lord
Score: 20207047
8
Clasă: Crusader
Score: 14684191
9
Clasă: Dark Lord
Score: 14484706
10
Clasă: Slayer
Score: 14007337
11
Clasă: Dark Lord
Score: 13757365
12
Clasă: Lemuria Mage
Score: 12031181
13
Clasă: Rage Fighter
Score: 11760808
14
Clasă: Dark Wizard
Score: 9343301
15
Clasă: Dark Lord
Score: 9150322
16
Clasă: Dark Knight
Score: 8993684
17
Clasă: Dark Knight
Score: 7977764
18
Clasă: Rage Fighter
Score: 7649731
19
Clasă: Summoner
Score: 6851850
20
Clasă: Dark Knight
Score: 6196027
21
Clasă: Dark Knight
Score: 5568260
22
Clasă: Light Wizard
Score: 5520457
23
Clasă: Dark Knight
Score: 5467852
24
Clasă: Crusader
Score: 4691629
25
Clasă: Rage Fighter
Score: 3625790
26
Clasă: Slayer
Score: 3591701
27
Clasă: Dark Lord
Score: 3548794
28
Clasă: Alchemist
Score: 2952626
29
Clasă: Crusader
Score: 2936814
30
Clasă: Fairy Elf
Score: 2903547
31
Clasă: Dark Wizard
Score: 2889053
32
Clasă: Gun Crusher
Score: 2740980
33
Clasă: Fairy Elf
Score: 2681879
34
Clasă: Rage Fighter
Score: 2623625
35
Clasă: Magic Gladiator
Score: 2536468
36
Clasă: Rage Fighter
Score: 2404411
37
Clasă: Crusader
Score: 2349535
38
Clasă: Dark Wizard
Score: 2293400
39
Clasă: Dark Knight
Score: 2209547
40
Clasă: Rune Wizard
Score: 2132925
41
Clasă: Dark Knight
Score: 2082125
42
Clasă: Gun Crusher
Score: 1965137
43
Clasă: Lemuria Mage
Score: 1954333
44
Clasă: Slayer
Score: 1876908
45
Clasă: Dark Lord
Score: 1790740
46
Clasă: Dark Wizard
Score: 1710425
47
Clasă: Magic Gladiator
Score: 1637679
48
Clasă: Gun Crusher
Score: 1608540
49
Clasă: Light Wizard
Score: 1513215
50
Clasă: Fairy Elf
Score: 1333987

Cei mai buni fermieri din Pătratul Diavolului, care au obținut puncte enorme.