Şeytan Meydanı (SPEED-REALM)

Realmler: SPEED-REALM PERMANENT bot-safe view
Sıra Karakter Sınıf Puan
1 CoCa Fairy Elf 62674692
2 Zeysi Gun Crusher 46551325
3 Sting Dark Knight 25768010
4 Anh3Luoc Light Wizard 24947849
5 ThanhVN Summoner 22850389
6 Sh150i Fairy Elf 20556700
7 404Error Dark Lord 20207047
8 Crux Crusader 14684191
9 Henry Dark Lord 14484706
10 LkdSlayer Slayer 14007337
11 Vanguard Dark Lord 13757365
12 DanieL1 Lemuria Mage 12031181
13 Gucci Rage Fighter 11760808
14 HIATOS Dark Wizard 9343301
15 Atula Dark Lord 9150322
16 dechi Dark Knight 8993684
17 asdfd Dark Knight 7977764
18 RooK Rage Fighter 7649731
19 bxxe Summoner 6851850
20 Radahn Dark Knight 6196027
21 SmeringhoY Dark Knight 5568260
22 Sloy Light Wizard 5520457
23 bmc193 Dark Knight 5467852
24 RageCho Rage Fighter 3625790
25 HappyH Slayer 3591701
26 DLWN Dark Lord 3548794
27 Mandaragat Alchemist 2952626
28 shingshing Crusader 2936814
29 ELFFIE Fairy Elf 2903547
30 Bluetooth Dark Wizard 2889053
31 Name Gun Crusher 2740980
32 Astrid Fairy Elf 2681879
33 LkdRF Rage Fighter 2623625
34 Joinwick Magic Gladiator 2536468
35 Smygolas Rage Fighter 2404411
36 LuciferKat Crusader 2349535
37 MrLight Dark Wizard 2293400
38 50CenT Dark Knight 2209547
39 Teminus Rune Wizard 2132925
40 ThichDuThu Dark Knight 2082125
41 TheGray Gun Crusher 1965137
42 Bembang Lemuria Mage 1954333
43 ImDark Slayer 1876908
44 Pessii Dark Lord 1790740
45 Theus Dark Wizard 1710425
46 Giuner Magic Gladiator 1637679
47 LanAnh Gun Crusher 1608540
48 MAHIKERO Light Wizard 1513215
49 o111 Fairy Elf 1333987
50 XDragonPLX Crusader 1179997
1★
Sınıf: Fairy Elf
Puan : 62674692
2
Sınıf: Gun Crusher
Puan : 46551325
3
Sınıf: Dark Knight
Puan : 25768010
4
Sınıf: Light Wizard
Puan : 24947849
5
Sınıf: Summoner
Puan : 22850389
6
Sınıf: Fairy Elf
Puan : 20556700
7
Sınıf: Dark Lord
Puan : 20207047
8
Sınıf: Crusader
Puan : 14684191
9
Sınıf: Dark Lord
Puan : 14484706
10
Sınıf: Slayer
Puan : 14007337
11
Sınıf: Dark Lord
Puan : 13757365
12
Sınıf: Lemuria Mage
Puan : 12031181
13
Sınıf: Rage Fighter
Puan : 11760808
14
Sınıf: Dark Wizard
Puan : 9343301
15
Sınıf: Dark Lord
Puan : 9150322
16
Sınıf: Dark Knight
Puan : 8993684
17
Sınıf: Dark Knight
Puan : 7977764
18
Sınıf: Rage Fighter
Puan : 7649731
19
Sınıf: Summoner
Puan : 6851850
20
Sınıf: Dark Knight
Puan : 6196027
21
Sınıf: Dark Knight
Puan : 5568260
22
Sınıf: Light Wizard
Puan : 5520457
23
Sınıf: Dark Knight
Puan : 5467852
24
Sınıf: Rage Fighter
Puan : 3625790
25
Sınıf: Slayer
Puan : 3591701
26
Sınıf: Dark Lord
Puan : 3548794
27
Sınıf: Alchemist
Puan : 2952626
28
Sınıf: Crusader
Puan : 2936814
29
Sınıf: Fairy Elf
Puan : 2903547
30
Sınıf: Dark Wizard
Puan : 2889053
31
Sınıf: Gun Crusher
Puan : 2740980
32
Sınıf: Fairy Elf
Puan : 2681879
33
Sınıf: Rage Fighter
Puan : 2623625
34
Sınıf: Magic Gladiator
Puan : 2536468
35
Sınıf: Rage Fighter
Puan : 2404411
36
Sınıf: Crusader
Puan : 2349535
37
Sınıf: Dark Wizard
Puan : 2293400
38
Sınıf: Dark Knight
Puan : 2209547
39
Sınıf: Rune Wizard
Puan : 2132925
40
Sınıf: Dark Knight
Puan : 2082125
41
Sınıf: Gun Crusher
Puan : 1965137
42
Sınıf: Lemuria Mage
Puan : 1954333
43
Sınıf: Slayer
Puan : 1876908
44
Sınıf: Dark Lord
Puan : 1790740
45
Sınıf: Dark Wizard
Puan : 1710425
46
Sınıf: Magic Gladiator
Puan : 1637679
47
Sınıf: Gun Crusher
Puan : 1608540
48
Sınıf: Light Wizard
Puan : 1513215
49
Sınıf: Fairy Elf
Puan : 1333987
50
Sınıf: Crusader
Puan : 1179997

Devil Square'de en çok puan toplayan en iyi çiftçiler.