Şeytan Meydanı (PERMANENT)

Realmler: SPEED-REALM PERMANENT bot-safe view
Sıra Karakter Sınıf Puan
1 DRAGO Dark Lord 67057363
2 LAGERTA Fairy Elf 55458119
3 Lourd Dark Lord 45654582
4 RAGNA Light Wizard 36357913
5 MALEFICA Lemuria Mage 26219953
6 RealRael Crusader 23021433
7 SamuraiX Dark Knight 22552410
8 M4StA88I3 Dark Knight 19617787
9 KRUNGKRUNG Summoner 18595885
10 BlowBack Slayer 18238928
11 lllLlll Light Wizard 18026809
12 Thor Crusader 17668957
13 zVincent Dark Lord 16768970
14 SkeeterEl Rune Wizard 16354327
15 Inimicus Slayer 15167068
16 VOLT Grow Lancer 14150116
17 LkdCrd Crusader 12092528
18 BeerG Grow Lancer 12002421
19 LorDLuffy Dark Lord 11959489
20 DUKE Crusader 11872113
21 Thienphu Dark Lord 11218539
22 N1Co1ez Fairy Elf 11051322
23 Buzz Dark Lord 10916647
24 TusokTusok Grow Lancer 10916205
25 LOLLL Dark Lord 9870891
26 WARLOCK Crusader 9865490
27 Makunouchi Rage Fighter 9385117
28 BALAHURA Slayer 9377319
29 TheGray Gun Crusher 9347028
30 Runnie Rune Wizard 9233627
31 Sephiroth Dark Lord 8933613
32 BlysSy Rage Fighter 8849855
33 ThichZulep Slayer 8749335
34 1111111111 Fairy Elf 8568683
35 ValkyRune Rune Wizard 8566060
36 Almuranas Grow Lancer 8500600
37 Albert Dark Lord 8499995
38 Cancel Grow Lancer 8494199
39 Anh3Luoc Light Wizard 8458198
40 Luiscore Dark Knight 8296347
41 Hermes Light Wizard 8281829
42 1sMasterYi Dark Knight 8261314
43 Faranith Crusader 8194588
44 VuToQua Fairy Elf 8128814
45 ALIANA Fairy Elf 8057812
46 Apocalypse Dark Knight 7942871
47 DUNMARC Dark Lord 7800478
48 iPotnaiPot Crusader 7778297
49 T3ST3R Grow Lancer 7717998
50 FHUKlYAMl Grow Lancer 7652241
1★
Sınıf: Dark Lord
Puan : 67057363
2
Sınıf: Fairy Elf
Puan : 55458119
3
Sınıf: Dark Lord
Puan : 45654582
4
Sınıf: Light Wizard
Puan : 36357913
5
Sınıf: Lemuria Mage
Puan : 26219953
6
Sınıf: Crusader
Puan : 23021433
7
Sınıf: Dark Knight
Puan : 22552410
8
Sınıf: Dark Knight
Puan : 19617787
9
Sınıf: Summoner
Puan : 18595885
10
Sınıf: Slayer
Puan : 18238928
11
Sınıf: Light Wizard
Puan : 18026809
12
Sınıf: Crusader
Puan : 17668957
13
Sınıf: Dark Lord
Puan : 16768970
14
Sınıf: Rune Wizard
Puan : 16354327
15
Sınıf: Slayer
Puan : 15167068
16
Sınıf: Grow Lancer
Puan : 14150116
17
Sınıf: Crusader
Puan : 12092528
18
Sınıf: Grow Lancer
Puan : 12002421
19
Sınıf: Dark Lord
Puan : 11959489
20
Sınıf: Crusader
Puan : 11872113
21
Sınıf: Dark Lord
Puan : 11218539
22
Sınıf: Fairy Elf
Puan : 11051322
23
Sınıf: Dark Lord
Puan : 10916647
24
Sınıf: Grow Lancer
Puan : 10916205
25
Sınıf: Dark Lord
Puan : 9870891
26
Sınıf: Crusader
Puan : 9865490
27
Sınıf: Rage Fighter
Puan : 9385117
28
Sınıf: Slayer
Puan : 9377319
29
Sınıf: Gun Crusher
Puan : 9347028
30
Sınıf: Rune Wizard
Puan : 9233627
31
Sınıf: Dark Lord
Puan : 8933613
32
Sınıf: Rage Fighter
Puan : 8849855
33
Sınıf: Slayer
Puan : 8749335
34
Sınıf: Fairy Elf
Puan : 8568683
35
Sınıf: Rune Wizard
Puan : 8566060
36
Sınıf: Grow Lancer
Puan : 8500600
37
Sınıf: Dark Lord
Puan : 8499995
38
Sınıf: Grow Lancer
Puan : 8494199
39
Sınıf: Light Wizard
Puan : 8458198
40
Sınıf: Dark Knight
Puan : 8296347
41
Sınıf: Light Wizard
Puan : 8281829
42
Sınıf: Dark Knight
Puan : 8261314
43
Sınıf: Crusader
Puan : 8194588
44
Sınıf: Fairy Elf
Puan : 8128814
45
Sınıf: Fairy Elf
Puan : 8057812
46
Sınıf: Dark Knight
Puan : 7942871
47
Sınıf: Dark Lord
Puan : 7800478
48
Sınıf: Crusader
Puan : 7778297
49
Sınıf: Grow Lancer
Puan : 7717998
50
Sınıf: Grow Lancer
Puan : 7652241

Devil Square'de en çok puan toplayan en iyi çiftçiler.