Devil Square (SPEED-REALM)

Realmy: SPEED-REALM PERMANENT bot-safe view
Ranga Postać Klasa Wynik
1 CoCa Fairy Elf 62674692
2 Zeysi Gun Crusher 46551325
3 Sting Dark Knight 25768010
4 Anh3Luoc Light Wizard 24947849
5 ThanhVN Summoner 22850389
6 Sh150i Fairy Elf 20556700
7 404Error Dark Lord 20207047
8 Crux Crusader 14684191
9 Henry Dark Lord 14484706
10 LkdSlayer Slayer 14007337
11 Vanguard Dark Lord 13757365
12 DanieL1 Lemuria Mage 12031181
13 Gucci Rage Fighter 11760808
14 HIATOS Dark Wizard 9343301
15 Atula Dark Lord 9150322
16 dechi Dark Knight 8993684
17 asdfd Dark Knight 7977764
18 RooK Rage Fighter 7649731
19 bxxe Summoner 6851850
20 Radahn Dark Knight 6196027
21 SmeringhoY Dark Knight 5568260
22 Sloy Light Wizard 5520457
23 bmc193 Dark Knight 5467852
24 RageCho Rage Fighter 3625790
25 HappyH Slayer 3591701
26 DLWN Dark Lord 3548794
27 Mandaragat Alchemist 2952626
28 shingshing Crusader 2936814
29 ELFFIE Fairy Elf 2903547
30 Bluetooth Dark Wizard 2889053
31 Name Gun Crusher 2740980
32 Astrid Fairy Elf 2681879
33 LkdRF Rage Fighter 2623625
34 Joinwick Magic Gladiator 2536468
35 Smygolas Rage Fighter 2404411
36 LuciferKat Crusader 2349535
37 MrLight Dark Wizard 2293400
38 50CenT Dark Knight 2209547
39 Teminus Rune Wizard 2132925
40 ThichDuThu Dark Knight 2082125
41 TheGray Gun Crusher 1965137
42 Bembang Lemuria Mage 1954333
43 ImDark Slayer 1876908
44 Pessii Dark Lord 1790740
45 Theus Dark Wizard 1710425
46 Giuner Magic Gladiator 1637679
47 LanAnh Gun Crusher 1608540
48 MAHIKERO Light Wizard 1513215
49 o111 Fairy Elf 1333987
50 XDragonPLX Crusader 1179997
1★
Klasa: Fairy Elf
Wynik : 62674692
2
Klasa: Gun Crusher
Wynik : 46551325
3
Klasa: Dark Knight
Wynik : 25768010
4
Klasa: Light Wizard
Wynik : 24947849
5
Klasa: Summoner
Wynik : 22850389
6
Klasa: Fairy Elf
Wynik : 20556700
7
Klasa: Dark Lord
Wynik : 20207047
8
Klasa: Crusader
Wynik : 14684191
9
Klasa: Dark Lord
Wynik : 14484706
10
Klasa: Slayer
Wynik : 14007337
11
Klasa: Dark Lord
Wynik : 13757365
12
Klasa: Lemuria Mage
Wynik : 12031181
13
Klasa: Rage Fighter
Wynik : 11760808
14
Klasa: Dark Wizard
Wynik : 9343301
15
Klasa: Dark Lord
Wynik : 9150322
16
Klasa: Dark Knight
Wynik : 8993684
17
Klasa: Dark Knight
Wynik : 7977764
18
Klasa: Rage Fighter
Wynik : 7649731
19
Klasa: Summoner
Wynik : 6851850
20
Klasa: Dark Knight
Wynik : 6196027
21
Klasa: Dark Knight
Wynik : 5568260
22
Klasa: Light Wizard
Wynik : 5520457
23
Klasa: Dark Knight
Wynik : 5467852
24
Klasa: Rage Fighter
Wynik : 3625790
25
Klasa: Slayer
Wynik : 3591701
26
Klasa: Dark Lord
Wynik : 3548794
27
Klasa: Alchemist
Wynik : 2952626
28
Klasa: Crusader
Wynik : 2936814
29
Klasa: Fairy Elf
Wynik : 2903547
30
Klasa: Dark Wizard
Wynik : 2889053
31
Klasa: Gun Crusher
Wynik : 2740980
32
Klasa: Fairy Elf
Wynik : 2681879
33
Klasa: Rage Fighter
Wynik : 2623625
34
Klasa: Magic Gladiator
Wynik : 2536468
35
Klasa: Rage Fighter
Wynik : 2404411
36
Klasa: Crusader
Wynik : 2349535
37
Klasa: Dark Wizard
Wynik : 2293400
38
Klasa: Dark Knight
Wynik : 2209547
39
Klasa: Rune Wizard
Wynik : 2132925
40
Klasa: Dark Knight
Wynik : 2082125
41
Klasa: Gun Crusher
Wynik : 1965137
42
Klasa: Lemuria Mage
Wynik : 1954333
43
Klasa: Slayer
Wynik : 1876908
44
Klasa: Dark Lord
Wynik : 1790740
45
Klasa: Dark Wizard
Wynik : 1710425
46
Klasa: Magic Gladiator
Wynik : 1637679
47
Klasa: Gun Crusher
Wynik : 1608540
48
Klasa: Light Wizard
Wynik : 1513215
49
Klasa: Fairy Elf
Wynik : 1333987
50
Klasa: Crusader
Wynik : 1179997

Najlepsi farmerzy w Devil Square, zdobywający ogromną liczbę punktów.