Devil Square (PERMANENT)

Realmy: SPEED-REALM PERMANENT bot-safe view
Ranga Postać Klasa Wynik
1 DRAGO Dark Lord 67057363
2 LAGERTA Fairy Elf 55458119
3 Lourd Dark Lord 45654582
4 RAGNA Light Wizard 36357913
5 MALEFICA Lemuria Mage 26219953
6 RealRael Crusader 23021433
7 SamuraiX Dark Knight 22552410
8 M4StA88I3 Dark Knight 19617787
9 KRUNGKRUNG Summoner 18595885
10 BlowBack Slayer 18238928
11 lllLlll Light Wizard 18026809
12 Thor Crusader 17668957
13 zVincent Dark Lord 16768970
14 SkeeterEl Rune Wizard 16354327
15 Inimicus Slayer 15167068
16 VOLT Grow Lancer 14150116
17 LkdCrd Crusader 12092528
18 BeerG Grow Lancer 12002421
19 LorDLuffy Dark Lord 11959489
20 DUKE Crusader 11872113
21 Thienphu Dark Lord 11218539
22 N1Co1ez Fairy Elf 11051322
23 Buzz Dark Lord 10916647
24 TusokTusok Grow Lancer 10916205
25 LOLLL Dark Lord 9870891
26 WARLOCK Crusader 9865490
27 Makunouchi Rage Fighter 9385117
28 BALAHURA Slayer 9377319
29 TheGray Gun Crusher 9347028
30 Runnie Rune Wizard 9233627
31 Sephiroth Dark Lord 8933613
32 BlysSy Rage Fighter 8849855
33 ThichZulep Slayer 8749335
34 1111111111 Fairy Elf 8568683
35 ValkyRune Rune Wizard 8566060
36 Almuranas Grow Lancer 8500600
37 Albert Dark Lord 8499995
38 Cancel Grow Lancer 8494199
39 Anh3Luoc Light Wizard 8458198
40 Luiscore Dark Knight 8296347
41 Hermes Light Wizard 8281829
42 1sMasterYi Dark Knight 8261314
43 Faranith Crusader 8194588
44 VuToQua Fairy Elf 8128814
45 ALIANA Fairy Elf 8057812
46 Apocalypse Dark Knight 7942871
47 DUNMARC Dark Lord 7800478
48 iPotnaiPot Crusader 7778297
49 T3ST3R Grow Lancer 7717998
50 FHUKlYAMl Grow Lancer 7652241
1★
Klasa: Dark Lord
Wynik : 67057363
2
Klasa: Fairy Elf
Wynik : 55458119
3
Klasa: Dark Lord
Wynik : 45654582
4
Klasa: Light Wizard
Wynik : 36357913
5
Klasa: Lemuria Mage
Wynik : 26219953
6
Klasa: Crusader
Wynik : 23021433
7
Klasa: Dark Knight
Wynik : 22552410
8
Klasa: Dark Knight
Wynik : 19617787
9
Klasa: Summoner
Wynik : 18595885
10
Klasa: Slayer
Wynik : 18238928
11
Klasa: Light Wizard
Wynik : 18026809
12
Klasa: Crusader
Wynik : 17668957
13
Klasa: Dark Lord
Wynik : 16768970
14
Klasa: Rune Wizard
Wynik : 16354327
15
Klasa: Slayer
Wynik : 15167068
16
Klasa: Grow Lancer
Wynik : 14150116
17
Klasa: Crusader
Wynik : 12092528
18
Klasa: Grow Lancer
Wynik : 12002421
19
Klasa: Dark Lord
Wynik : 11959489
20
Klasa: Crusader
Wynik : 11872113
21
Klasa: Dark Lord
Wynik : 11218539
22
Klasa: Fairy Elf
Wynik : 11051322
23
Klasa: Dark Lord
Wynik : 10916647
24
Klasa: Grow Lancer
Wynik : 10916205
25
Klasa: Dark Lord
Wynik : 9870891
26
Klasa: Crusader
Wynik : 9865490
27
Klasa: Rage Fighter
Wynik : 9385117
28
Klasa: Slayer
Wynik : 9377319
29
Klasa: Gun Crusher
Wynik : 9347028
30
Klasa: Rune Wizard
Wynik : 9233627
31
Klasa: Dark Lord
Wynik : 8933613
32
Klasa: Rage Fighter
Wynik : 8849855
33
Klasa: Slayer
Wynik : 8749335
34
Klasa: Fairy Elf
Wynik : 8568683
35
Klasa: Rune Wizard
Wynik : 8566060
36
Klasa: Grow Lancer
Wynik : 8500600
37
Klasa: Dark Lord
Wynik : 8499995
38
Klasa: Grow Lancer
Wynik : 8494199
39
Klasa: Light Wizard
Wynik : 8458198
40
Klasa: Dark Knight
Wynik : 8296347
41
Klasa: Light Wizard
Wynik : 8281829
42
Klasa: Dark Knight
Wynik : 8261314
43
Klasa: Crusader
Wynik : 8194588
44
Klasa: Fairy Elf
Wynik : 8128814
45
Klasa: Fairy Elf
Wynik : 8057812
46
Klasa: Dark Knight
Wynik : 7942871
47
Klasa: Dark Lord
Wynik : 7800478
48
Klasa: Crusader
Wynik : 7778297
49
Klasa: Grow Lancer
Wynik : 7717998
50
Klasa: Grow Lancer
Wynik : 7652241

Najlepsi farmerzy w Devil Square, zdobywający ogromną liczbę punktów.